Žilinka podľa Dostála nadužíva paragraf 363, podľa Šutaja-Eštóka si naopak ctí zákon
33:59

Žilinka podľa Dostála nadužíva paragraf 363, podľa Šutaja-Eštóka si naopak ctí zákon

10.12.2021
Kritika využívania paragrafu 363, prepustenie Haščáka či Pčolinského, nedokončená kauza uneseného Vietnamca, takmer žiadna komunikácia s novinármi. Presne pred rokom vymenovala prezidentka republiky nového generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Ako svoj prvý rok v úrade zvládol a aké kauzy riešil? O čom je jeho spor so špeciálnym prokurátorom a prečo ho Najvyšší súd či politici kritizujú za využívanie paragrafu 363? Braňo Závodský sa rozprával so šéfom investigatívneho tímu portálu aktuality.sk Marekom Vagovičom a poslancami parlamentu Ondrejom Dostálom a Matúšom Šutajom-Eštokom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.