Andrea Kalavská - Na život s covidom19 si musíme zvyknúť, niektoré opatrenia by sa mohli uvoľniť
25:49

Andrea Kalavská - Na život s covidom19 si musíme zvyknúť, niektoré opatrenia by sa mohli uvoľniť

16.04.2020
Na celom svete je viac ako 130 000 obetí covidu19. Na Slovensku máme šesť úmrtí. Napriek tomu sa zdá, že Slovensku sa darí šírenie pandémie držať pod kontrolou. Má sa život postupne vracať do normálnych koľají? Braňo Závodský sa rozprával s bývalou ministerkou zdravotníctva Andreou Kalavskou, a so šéfom Európskej komisie na Slovensku, Ladislavom Mikom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.