Miroslav Ivan - NDS pri tuneli Višňové nevyužila svoje práva... (Braňo Závodský Naživo)
20:14

Miroslav Ivan - NDS pri tuneli Višňové nevyužila svoje práva... (Braňo Závodský Naživo)

22.03.2019
Podľa tímlídra SaS pre dopravu Miroslava Ivana sme mohli zmluvu meškajúcemu konzorciu vypovedať už vlani na jeseň. Tvrdí, že stavba bude chátrať a predraží sa. Ďalší minister na odstrel. Pre zaseknutú výstavbu najdlhšieho diaľničného tunela Višňové, cez ktorý sme mali jazdiť už na konci tohto roka, sa opozícia pokúsi odvolať ministra dopravy za Most-Híd Árpáda Érseka. Čo opozícii prekáža, ak minister hovorí, že robí, čo sa dá? Kde sa vlastne stala chyba a ako z toho von, aby bol tunel dokončený aspoň do štyroch rokov? Koľko nás to bude stáť, ak opozícia hovorí o nevýhodnom vypovedaní zmluvy s doterajším zhotoviteľom? Čo opozícia navrhuje? Braňo Závodský sa rozprával s poslancom NR SR a tímlídrom SaS pre dopravu Miroslavom Ivanom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.