Lukáš Kyselica - Bývalý vyšetrovateľ NAKA o aktuálnom stave vyšetrovania Gorily
23:59

Lukáš Kyselica - Bývalý vyšetrovateľ NAKA o aktuálnom stave vyšetrovania Gorily

30.09.2019
Kauza Gorila zatriasla v roku 2012 voľbami a dovtedajšieho lídra pravice, stranu SDKÚ poslala do zabudnutia. Kauza zmobilizovala spoločnosť a zatriasla ulicami. Dlho to bola kauza údajného spravodajského spisu. Len prepisy rozhovorov z konšpiračného bytu bez nahrávky. Tá sa ale našla v Kočnerovom byte. Znamená to teda prielom vo vyšetrovaní? Je teraz jasné, že Fico bol na Vazovovej s Haščákom? Prečo chcel originál nahrávky vyšetrovateľom zobrať špeciálny prokurátor Kováčik? Hosťom Braňa Závodského je bývalý vyšetrovateľ NAKA a šéf vyšetrovacieho tímu Gorila Lukáš Kyselica.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.