Vladimír Bilčík - Theresa May musí EÚ presvedčiť, že odloženie Brexitu má zmysel
20:09

Vladimír Bilčík - Theresa May musí EÚ presvedčiť, že odloženie Brexitu má zmysel

20.03.2019
Podľa experta na zahraničnú politiku Vladimíra Bilčíka môže Theresa Mayová buď zásadne zmeniť postoj k brexitovej dohode, zmeniť obsadenie vlády, alebo vyvolať predčasné voľby. Chaos okolo Brexitu. Nekončené rokovania a séria hlasovaní v dolnej komore britského parlamentu. Vystúpi Veľká Británia z Európskej únie 29. marca? Posunie sa tento termín? Je možné, že nakoniec k odchodu z EÚ nedôjde? Čaká nás a Londýn tvrdý Brexit, alebo nejaká iná forma rozvodu? Čo k tomu treba a čo vlastne britská vláda a poslanci v parlamente chcú? Ako na to reaguje Brusel a členské štáty Európskej únie? Dotkne sa nejasná situácia volieb do Európskeho parlamentu? Braňo Závodský sa rozprával s politológom Univerzity Komenského a expertom strany Spolu na zahraničnú politiku Vladimírom Bilčíkom. Relácia: https://www.expres.sk/relacie/brano-zavodsky-nazivo/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.