Milan Lasica - Neočakávam nič, pretože nechcem byť sklamaný
23:17

Milan Lasica - Neočakávam nič, pretože nechcem byť sklamaný

20.12.2019
Aj tento rok sa na Slovensku udialo niekoľko vážnych vecí, ktoré mnohým nemusia dávať zmysel. Séria týchto udalosti si vyžiadala náhlu a nečakanú zmenu, alebo v tomto momente skôr spoločný efekt volania po zmene. Čo táto zmena znamená? Kde sú jej príčiny a aké bude mať pokračovanie? V poslednej relácii v roku 2019 sa Braňo Závodský rozprával s Milanom Lasicom. Celý článok: https://www.expres.sk/206526/m-lasica-neocakavam-nic-pretoze-nechcem-byt-sklamany/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.