Iveta Radičová - Ústavný súd sa môže po Ficovom výroku ľahšie rozhodnúť
36:55

Iveta Radičová - Ústavný súd sa môže po Ficovom výroku ľahšie rozhodnúť

19.06.2020
Ako zvláda nová vláda Igora Matoviča prvých sto dní? Ako sa jej popri opatreniach proti šíreniu pandémie zvládnuť sľubovaný boj s korupciou? Naštartovala už zmeny v zdravotníctve? Aké reformy a zmeny by nám mala nová vláda ponúknuť? Braňo Závodský sa rozprával s bývalou premiérkou Ivetou Radičovou. https://www.expres.sk/221973/ustavny-sud-sa-moze-po-ficovom-vyroku-lahsie-rozhodnut-hovori-radicova/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.