Za nízku zaočkovanosť môžu podľa lekárky najmä politici, pretože nie sú v tejto téme jednotní
34:45

Za nízku zaočkovanosť môžu podľa lekárky najmä politici, pretože nie sú v tejto téme jednotní

14.12.2021
Lengvarského reforma nemocníc je opäť v parlamente. Po tlaku samospráv minister sľúbil, že ešte pred nemocnicami zreformuje ambulancie všeobecných lekárov. Koľko nám na Slovensku chýba všeobecných lekárova špecialistov? Čo hovoria na reformu? A ako zvládajú tretiu vlnu pandémie? Očkuje sa aj v ambulanciách? Braňo Závodský sa rozprával s prezidentkou Zväzu ambulantných poskytovateľov Jaroslavou Orosovou, Viceprezidentkou Slovenskej spoločnosti všeobecného praktického lekárstva Michaelou Gašpar-Macháčovou a s bývalým ministrom zdravotníctva Rudolfom Zajacom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.