Jan Mičovský - Matečná podľa farmárov klame, zvažujú trestné oznámenie (Braňo Závodský Naživo)
18:11

Jan Mičovský - Matečná podľa farmárov klame, zvažujú trestné oznámenie (Braňo Závodský Naživo)

20.02.2019
Nespokojní farmári vraj nie sú farmári, ale ľudia napojení na kriminálne prostredie a takí by na vládu chodiť nemali. Takto sa vyjadrila ministerka za SNS Gabriela Matečná na adresu organizátorov farmárskych protestov. Premiér Peter Pellegrini ich aj tak pozval priamo na rokovanie vlády. Prečo sú farmári stále tak nespokojní, že sú ochotní precestovať na traktoroch celé Slovensko? V čom sa situácia pohla a kde sa podľa nich veci zasekli? Braňo Závodský sa rozprával s členom štrajkového výboru nespokojných farmárov Jánom Mičovským. Celý článok: https://www.expres.sk/173547/matecna-podla-farmarov-klame-zvazuju-trestne-oznamenie/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.