Ondrej Lunter - Regióny si už nevedia dať rady s deravými cestami, či sociálnymi službami
22:07

Ondrej Lunter - Regióny si už nevedia dať rady s deravými cestami, či sociálnymi službami

31.10.2019
Našim samosprávam dochádza trpezlivosť. Vládne sociálne balíčky ich stoja desiatky miliónov eur a popritom sa majú starať o deravé a zanedbané cesty, riešiť dostupnosť sociálnych služieb, či vymyslieť, ako získať lekárov, alebo zlepšiť verejnú dopravu. Starostovia a primátori z viacerých miest sa dali dokopy a vláde ponúkajú svoje riešenia. O projekte „Cesty pre Slovensko“ sa Braňo Závodský rozprával s podpredsedom Banskobystrického samosprávneho kraja Ondrejom Lunterom. Celý článok: https://www.expres.sk/200930/regiony-si-uz-nevedia-dat-rady-s-chybajucimi-lekarmi-deravymi-cestami-ci-socialnymi-sluzbami/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.