Miloslav Benca - Neviem si vysvetliť, ako sa mohlo stať nešťastie v Spišskej Novej Vsi
16:45

Miloslav Benca - Neviem si vysvetliť, ako sa mohlo stať nešťastie v Spišskej Novej Vsi

28.02.2019
Na streleckom výcviku na základnej škole v Spišskej Novej Vsi sa stalo nešťastie. Možno okamih nepozornosti, možno zlá náhoda, pri ktorej trinásťročného siedmaka nešťastne zasiahol do hlavy strelou zo vzduchovky spolužiak. Ten je po prevoze v Detskej fakultnej nemocnici v Košiciach a podľa včerajších slov lekárov je mimo ohrozenia života. Ako sa to celé mohlo stať? Ako vyzerajú strelecké krúžky na základných školách? Z akých zbraní môžu deti strieľať a čo všetko to so sebou obnáša? Aké sú bezpečnostné opatrenia a čo všetko musia učitelia a inštruktori deťom ukázať? Braňo Závodský sa rozprával s prezidentom Slovenského streleckého zväzu a Združenia technických a športových činností Miloslavom Bencom. Celý článok: https://www.expres.sk/174477/prezident-streleckeho-zvazu-si-nevie-vysvetlit-ako-sa-mohlo-stat-nestastie-v-spisskej-novej-vsi/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.