Peter Kovařík - Nemyslím si, že viedenský útočník kúpil zbraň a strelivo na Slovensku
34:36

Peter Kovařík - Nemyslím si, že viedenský útočník kúpil zbraň a strelivo na Slovensku

05.11.2020
Po sudcoch či biznismenoch prišlo aj na  zatýkanie bývalých policajných šéfov. V putách elitných policajtov z NAKA skončil bývalý policajný prezident, bývalý šéf Národnej protikorupčnej jednotky a bývalý šéf Národnej jednotky finančnej polície.Z čoho týchto ľudí polícia v tejto bezprecedentnej akcii obviňuje? Po vyčínaní teroristu vo Viedni zomireli štyria ľudi a takmer dvadsať bolo zranených. Je pravda, že útočník mohol kúpiť zbraň a strelivo na Slovensku? Prečo rakúski predstavitelia hovoria, že komunikácia so Slovenskom zlyhala? Braňo Závodský sa rozprával s policajný prezidentom Petrom Kovaříkom a publicistom Radovanom Bránikom. Celý článok: https://www.expres.sk/233061/policajny-prezident-si-nemysli-ze-viedensky-utocnik-kupil-zbran-a-strelivo-na-slovensku/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.