Igor Matovič - Stotožňujem sa s väčšinovým názorom zamestnancov, ktorí chcú zákaz nedeľného predaja
35:42

Igor Matovič - Stotožňujem sa s väčšinovým názorom zamestnancov, ktorí chcú zákaz nedeľného predaja

09.06.2020
Slovensko otvára hranice s ďalšími krajinami Európskej únie. Uvoľňujú sa aj opatrenia v škôlkach a základných školách. Ruší sa aj núdzový stav a zákaz zhromažďovania? Aká je situácia v koalícii? Prečo chce premiér obsadiť všetkých 72 miest prednostov okresných úradov? Ako bude vyzerať voľba generálneho prokurátora a kam investujeme miliardy, ktoré nám navyše pošle Európska únia? Braňo Závodský sa rozprával s premiérom Igorom Matovičom. Celý článok: https://www.expres.sk/221312/matovic-sa-stotoznuje-s-vacsinovym-nazorom-zamestnancov-ktori-chcu-zakaz-nedelneho-predaja/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.