Vladimíra Marcinková - Strana Za ľudí chce, aby bola v novej vláde zabezpečená krížová kontrola
22:07

Vladimíra Marcinková - Strana Za ľudí chce, aby bola v novej vláde zabezpečená krížová kontrola

05.03.2020
Štvorkoalícia alebo trojkoalícia? Dohodne sa Igor Matovič aj s Andrejom Kiskom? Ako sa napokon rozhodnú Kiskovci? Ako sa strana Za ľudí vysporiadala s volebným výsledkom, ktorý ich síce dostal do parlamentu, no s dvanástimi poslancami zostali v parlamente na chvoste... Celý článok: https://www.expres.sk/214151/strana-za-ludi-chce-aby-bola-v-matovicovej-vlade-zabezpecena-krizova-kontrola/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.