Ján Marosz - Dopravcami požadované pozastavenie platieb za mýtny systém neprichádza do úvahy
18:55

Ján Marosz - Dopravcami požadované pozastavenie platieb za mýtny systém neprichádza do úvahy

15.01.2020
Tržby z diaľničného mýta za 10 rokov: skoro miliarda šesťsto miliónov eur. Investované peniaze do diaľníc a ciest: necelých sto miliónov. Tržby pre súkromníka: takmer osemsto miliónov. Pre koho je náš mýtny systém vlastne výhodný? Diery a nevýhodné dohody z čias prvej Ficovej vlády konštatuje Najvyšší kontrolný úrad. Celú vec teraz bude vyšetrovať aj Národná kriminálna agentúra... Celý článok: https://www.expres.sk/208902/jan-marosz-dopravcami-pozadovane-pozastavenie-platieb-za-mytny-system-neprichadza-do-uvahy/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.