Richard Sulík - Minimálna mzda by sa mohla odvíjať od okresov
24:05

Richard Sulík - Minimálna mzda by sa mohla odvíjať od okresov

25.05.2020
Koniec pandémie je zatiaľ v nedohľadne. Ako teda vláda pomôže tým, ktorí stále nemôžu naplno pracovať a podnikať? Čo s protestujúcimi majiteľmi fitness centier? Čo so stúpajúcou nezamestnanosťou? Aká je situácia medzi koaličnými partnermi SaS a OĽANO? Braňo Závodský sa rozprával so šéfom SaS a ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom. Celý článok: https://www.expres.sk/220353/r-sulik-minimalna-mzda-by-sa-mohla-odvijat-od-okresov/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.