Vladimír Bilčík - Postoj Maďarska a Poľska k rozpočtu EÚ je nemiestnym vydieraním
33:27

Vladimír Bilčík - Postoj Maďarska a Poľska k rozpočtu EÚ je nemiestnym vydieraním

23.11.2020
Miliardy z európskych peňazí, alebo právny štát. Budapešť a Varšava zablokovali rozpočet Európskej únie. Blokujú tak aj dohodu o stovkách miliárd eur na Záchranný európsky plán. Na záchranu našej ekonomiky má z neho dostať miliardy aj Slovensko. Prečo to Maďari a Poliaci blokujú? Ako na to reaguje Slovensko a ostatné členské štáty? Považujú to za vydieranie? Prečo im krajiny Únie vyčítajú problémy s demokraciou a spravodlivosťou? hrozí Únii ďalšia kríza? Braňo Závodský sa rozprával s poslancami Európskeho parlamentu Eugenom Jurzycom a Vladimírom Bilčíkom. Celý článok: https://www.expres.sk/234614/vladimir-bilcik-povazuje-postoj-madarska-a-polska-za-nemiestne-vydieranie/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.