Marek Krajčí - Pri očkovaní Sputnikom V sa riadime aj na základe prieskumu verejnej mienky
34:26

Marek Krajčí - Pri očkovaní Sputnikom V sa riadime aj na základe prieskumu verejnej mienky

19.02.2021
Slovensko sa stále nevie dostať z najhoršieho. Vláda čelí ostrej kritike pre zvládanie situácie a minister zdravotníctva výzvam na odstúpenie. Do toho vláda rokuje o nákupe nepreverenej ruskej vakcíny. Kedy sa teda situácia môže zlepšiť? Čo s tým bude minister zdravotníctva robiť? Potrebujeme pomoc Rakúšanov a Poliakov? A ako pokračuje očkovanie? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom zdravotníctva Marekom Krajčím. Celý článok: https://www.expres.sk/242668/minister-zdravotnictva-sa-pri-ockovani-sputnikom-v-rozhodoval-aj-na-zaklade-prieskumu-verejnej-mienky/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.