Ak nepomôže finančná motivácia, Remišová je za povinné očkovanie seniorov
37:30

Ak nepomôže finančná motivácia, Remišová je za povinné očkovanie seniorov

13.12.2021
Omicron je už na Slovensku. Robert Fico chce ísť za rodičmi na bežkách. Vláda musí opäť meniť vlastné covid pravidlá. Budeme teda môcť ísť na sviatky k rodinám? Bude koalícia rokovať o povinnom očkovaní? Ako dopadne reforma zdravotníctva? Braňo Závodský sa rozprával s predsedníčkou strany Za ľudí Veronikou Remišovou.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.