Richard Raši - Verím, že vláda padne skôr, ako bude vypísané prípadné referendum
34:27

Richard Raši - Verím, že vláda padne skôr, ako bude vypísané prípadné referendum

14.12.2020
Ani pár dní do Vianoc Slovensko stále nevie, ako prežije sviatky. Čo nás vlastne čaká? Tvrdý lockdown, alebo iný nápad premiéra? Zatknutý a zranený policajný exprezident Lučanský podstúpil operáciu. Čo sa vlastne stalo a ako to komentujú politici?  Dôveryhodnosť predsedu vlády klesá a opozícia chystá referendum o predčasných voľbách. Prečo hovorí o apolitickom referende a čo na to vládna koalícia? Braňo Závodský sa rozprával s Richardom Rašim a Milanom Šipošom. Celý článok: https://www.expres.sk/236657/richard-rasi-veri-ze-vlada-padne-skor-ako-bude-vypisane-pripadne-referendum/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.