Peter Pellegrini - Nevylučujem odchod zo Smeru a založenie novej strany
21:17

Peter Pellegrini - Nevylučujem odchod zo Smeru a založenie novej strany

14.05.2020
Smer poslali voliči vo voľbách do opozície. Teraz kritizuje novú vládu za slabú a pomalú pomoc firmám a podnikateľom. Ako by to teda teraz počas pandémie spravil Smer sám? Ustojí strana Roberta Fica súboj lídrov, alebo to skončí odchodom Petra Pellegriniho a vznikom novej strany? Braňo Závodský sa rozprával s expremiérom Petrom Pellegrinim.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.