Béla Bugár - Pár mesiacov pred voľbami sa budú vyťahovať účelové videá prokurátora Trnku
22:09

Béla Bugár - Pár mesiacov pred voľbami sa budú vyťahovať účelové videá prokurátora Trnku

24.10.2019
Ak by sa koalícia pomaly, ale isto rozpadávala, nevyzeralo by to inak, ako to vyzerá dnes. Strany pretláčajú vlastné návrhy cez svojich poslancov, koaličná rada nezasadá. Po tom, čo Most-Híd nepodporil návrhy SNS, odkázal Danko Bugárovi, že mu vrazil dýku do chrbta... Celý článok: https://www.expres.sk/200168/b-bugar-par-mesiacov-pred-volbami-sa-budu-vytahovat-ucelove-videa-prokuratora-trnku/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.