Michal Šimečka - Sme stále na začiatku krízy a budeme potrebovať obrovské finančné opatrenia
26:05

Michal Šimečka - Sme stále na začiatku krízy a budeme potrebovať obrovské finančné opatrenia

26.03.2020
Robí Európska únia proti šíreniu nákazy málo? Aj takúto kritiku si Brusel a Štrasburg vypočuli v posledných dňoch. Aké opatrenia chystá Európska únia a Európsky parlament? Ako vlastne môžu pomôcť členským štátom a Slovensku v boji proti nebezpečnému vírusu, a v čase, keď naše ekonomiky smerujú do recesie? Braňo Závodský sa rozprával s vedúcim zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Ladislavom Mikom a poslancom európskeho parlamentu za PS Michalom Šimečkom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.