Ján Mikas - Ako sa koronavírus zachová v lete počas vysokých teplôt je otázne
24:32

Ján Mikas - Ako sa koronavírus zachová v lete počas vysokých teplôt je otázne

10.03.2020
Koronavírus dorazil už aj na Slovensko. Na COVID 19 doteraz ochorelo sedem pacientov. Testovaných bolo dodnes viac ako 500 ďalších ľudí. Na celom svete je dnes približne 110 tisíc potvrdených prípadov, z toho viac ako 3800 smrteľných... Celý článok: https://www.expres.sk/214637/ako-sa-koronavirus-zachova-v-lete-pocas-vysokych-teplot-je-podla-hlavneho-hygienika-otazne/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.