Dionýz Hochel - Nie je pravda, že naši europoslanci v Bruseli nič nezmôžu (Braňo Závodský Naživo)
20:06

Dionýz Hochel - Nie je pravda, že naši europoslanci v Bruseli nič nezmôžu (Braňo Závodský Naživo)

15.05.2019
Už o desať dní si volíme našich budúcich europoslancov. Keďže Británia je stále iba na odchode z Únie, budeme si voliť trinásť zástupcov a jedného náhradníka. Ako to na Slovensku tesne pred voľbami vyzerá? Ako to dopadne tentokrát, ak sme pred piatimi rokmi skončili s trinásťpercentnou účasťou, úplne poslední zo všetkých členských krajín? Aké sú témy kampane, čo od Únie chceme? Prečo je dôležité ísť voliť a čo náš hlas v únii dokáže? Aké sú najväčšie mýty a klamstvá, ktoré o Bruseli a únii počúvame? Braňo Závodský sa rozprával so zastupujúcim vedúcim Kancelárie Európskeho parlamentu na Slovensku Dionýzom Hochelom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.