Zástupcovia gastra a hotelierov majú päť požiadaviek a varujú, že na jeden deň protestne otvoria
35:30

Zástupcovia gastra a hotelierov majú päť požiadaviek a varujú, že na jeden deň protestne otvoria

20.12.2021
Majitelia reštaurácii či hotelov sa blížia do hlavného mesta. Na vládu chcú pritlačiť a skúšajú protest v autách. Vláde hrozia, že ak sa opatrenia nezmenia sú pripravení sami otvoriť svoje prevádzky v režime OP. Čo všetko teda ľudia v gastre a cestovnom ruchu od štátu chcú? Prečo im nestačí pomoc s nájmami, alebo pomoc s výplatami pre zamestnancov? A čo hovoria zdravotníci na to, že im vláda po proteste záchranárov schválila vianočný bonus? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom predstavenstva Združenia cestovného ruchu Vysoké Tatry Martinom Novotným, prezidentom Slovenskej komory zdravotníckych záchranárov Františkom Majerským a majiteľom cukrárne Igorom Ľudmom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.