Gabriel Šípoš - Ťažko očakávať, že strany budú vládnuť transparentne, ak nemajú transparentnú kampaň
20:44

Gabriel Šípoš - Ťažko očakávať, že strany budú vládnuť transparentne, ak nemajú transparentnú kampaň

09.12.2019
Najviac peňazí, už 2.5 milióna eur, zatiaľ nalial do kampane Ficov Smer. Každá strana má na kampaň zákonný limit tri milióny eur. Kto a koľko dal po Smere na kampaň najviac? Načo vlastne strany míňajú milióny eur a odkiaľ na to berú? Celý článok: https://www.expres.sk/205202/g-sipos-tazko-mozeme-ocakavat-ze-strany-budu-vladnut-transparentne-ak-nemaju-transparentnu-kampan/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.