Lenka Praženková - Sudcovia nie sú nedotknuteľní a za porušenie zákona musia znášať zodpovednosť
27:23

Lenka Praženková - Sudcovia nie sú nedotknuteľní a za porušenie zákona musia znášať zodpovednosť

17.03.2020
Akcia Búrka. Policajná akcia, po ktorej skončilo obvinených až trinásť bratislavských sudcov. Štyria z nich skončili rovno vo väzbe. Dnes vieme, že základom bezprecedentného zatýkania sudcov je Kočnerova Threema a teraz aj výpoveď spolupracujúceho sudcu Vladimíra Sklenku. Ako si s tým policajti a prokurátori poradia? Ako sa so situáciou vyrovnajú sudcovia, ak jednou z obvinených je aj bývalá štátna tajomníčka? Prečo prezidentka hovorí o trinástke obvinených ako o špičke ľadovca? Braňo Závodský sa rozprával s predsedníčkou Súdnej rady SR Lenkou Praženkovou, a s členom Súdnej rady a sudcom Najvyššieho súdu Dušanom Čimom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.