Lockdown už nemá podľa imunológa Leksu žiadny efekt. Jediným riešením sú respirátory a očkovanie
35:22

Lockdown už nemá podľa imunológa Leksu žiadny efekt. Jediným riešením sú respirátory a očkovanie

08.12.2021
V ďalšej verzii lockdownu budú mať očkovaní a prekonaní ľudia otvorené všetky obchody. Čierneho Petra dostali deti, druhý stupeň a stredné školy sa zatvárajú. Do MHD sa dostanú neočkovaní ľudia len z negatívnym testom. Čo na to zatvorené podniky? Pomôže im sľubované otváranie od Vianoc? A ako celú situáciu skomplikuje mutácia Omicron? Braňo Závodský sa rozprával s imunológom SAV Vladimírom Leksom, šéfom Inštitútu zdravotníckych analýz Matejom Mišíkom a prezidentom Zväzu cestovného ruchu a Asociácie hotelov a reštaurácií Slovenska Marekom Harbuľákom.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.