Branislav Gröhling - Napriek obmedzeniam začal školský rok pozitívne
36:57

Branislav Gröhling - Napriek obmedzeniam začal školský rok pozitívne

07.09.2020
Školy sú po lete opäť otvorené. Nový školský rok ale začali žiaci v rúškach a s prísnymi opatreniami. Aký bol ich prvý týždeň a čo ich čaká ďalej? Aké novinky chystá od septembra minister školstva? Čo znamená pilotný projekt, podľa ktorého budú mať učitelia viac času na učivo, ktoré musia s deťmi prebrať? Sú už pripravené pravidlá na odoberanie podvodne získaných vysokoškolských titulov? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom školstva Branislavom Gröhlingom a Viktorom Križom zo Slovenskej komory učiteľov. Celý článok: https://www.expres.sk/228047/napriek-obmedzeniam-zacal-skolsky-rok-pozitivne-tvrdi-branislav-grohling/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.