Ondrej Lunter - Súd už rozhodol, že SAD Zvolen nemôže prestať jazdiť
20:56

Ondrej Lunter - Súd už rozhodol, že SAD Zvolen nemôže prestať jazdiť

30.01.2020
Po tom, čo boli cez víkend odstavené autobusy SAD Zvolen, je autobusová kríza v Banskobystrickom kraji na čas zažehnaná. Desiaty tisíc ľudí od pondelka opäť dočasne využívajú svoje spoje... Celý článok: https://www.expres.sk/210364/o-lunter-sud-uz-rozhodol-ze-sad-zvolen-nemoze-prestat-jazdit/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.