Ladislav Kamenický - Urobím všetko, aby som udržal verejné financie (Braňo Závodský Naživo)
22:20

Ladislav Kamenický - Urobím všetko, aby som udržal verejné financie (Braňo Závodský Naživo)

13.05.2019
Od Smeru sme dostali nového ministra financií. Petra Kažimíra strieda v horúcom kresle po siedmych rokoch Ladislav Kamenický. Čo chce vôbec nový minister stihnúť za desať mesiacov, ktoré nám ostávajú do parlamentných volieb? Ako vo volebnom roku ustráži Kažimírom nadiktovaný vyrovnaný štátny rozpočet? Odolá rozdávania chtivým centrálam vládnych strán? Ako vôbec vidí budúcnosť našich peňazí? Braňo Závodský sa rozprával s novým ministrom financií za Smer-SD Ladislavom Kamenickým. Celý článok: https://www.expres.sk/182272/novy-minister-financii-hovori-ze-urobi-vsetko-aby-udrzal-verejne-financie/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.