Andrej Doležal - Cena elektronických diaľničných známok sa nezmení
34:21

Andrej Doležal - Cena elektronických diaľničných známok sa nezmení

30.11.2020
Minister dopravy odvolal spoplatňovanie ciest druhej triedy pre nákladnú dopravu. Medzitým musí vyriešiť drahý a neefektívny mýtny systém, z ktorého väčšinu požierajú platby pre súkromníka. Čo chce teda zmeniť v mýtnom systéme? Kedy budú pokračovať práce na tuneli popod Strečno a ako vyzerá dokončovanie obchvatu hlavného mesta? Bude túto zimu aj lyžovačka? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom dopravy a výstavby za Sme Rodina Andrejom Doležalom. Celý článok: https://www.expres.sk/235240/cena-elektornickych-dialnicnych-znamok-sa-podla-ministra-dopravy-nezmeni/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.