Andrea Kalavská - Politické divadlo okolo reformy nemocníc bolo cez čiaru
24:10

Andrea Kalavská - Politické divadlo okolo reformy nemocníc bolo cez čiaru

16.12.2019
Pellegriniho vláda prichádza krátko pred voľbami o ministerku zdravotníctva Andreu Kalavskú. Dôvod? Smer, ktorý ju dosadil do funkcie, odmietol jej reformu a z úst predsedu Fica počúvala tvrdé vyjadrenia na svoju adresu... Celý článok: https://www.expres.sk/205716/politicke-divadlo-okolo-reformy-nemocnic-bolo-podla-a-kalavskej-cez-ciaru/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.