Ivan Korčok - Postoj Maďarska a Poľska k európskemu rozpočtu je nepochopiteľný

04.12.2020
Miliardy eur pre Slovensko z Európskeho fondu obnovy a ďalšie miliardy z eurofondov sú ohrozené. Za všetko môže Budapešť a Varšava. Dôvod? Problém s právnym štátom a demokraciou. O čo v celom spore ide a prídeme o miliardy eur? Prečo majú problém práve Orbán s Kaczyńskim? Čo s tým môže robiť Únia a čo na to Slovensko? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom zahraničných vecí Ivanom Korčokom. Celý článok: https://www.expres.sk/235720/postoj-madarska-a-polska-k-europskemu-rozpoctu-je-podla-ministra-zahranicnych-veci-nepochopitelny/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK