František Šebej a Tomáš Valášek o Sputniku a situácii na Ukrajine
35:43

František Šebej a Tomáš Valášek o Sputniku a situácii na Ukrajine

09.04.2021
Kauza Sputnik pokračuje, Igor Matovič rieši situáciu na vlastnú päsť. Do Moskvy odletel minister financií na prekvapenie kolegov a najmä šéfa našej diplomacie, bez súhlasu vlády. Čo tam vlastne Matovič vyrokoval? Prečo Rusi žiadajú vakcíny späť? A prečo posilňujú vojenskú prítomnosť na hraniciach Ukrajiny? Hrozí ďalší ozbrojený konflikt? Braňo Závodský sa rozprával s Františkom Šebejom a Tomášom Valášekom. Celý článok: https://www.expres.sk/246279/frantisek-sebej-a-tomas-valasek-o-sputniku-a-situacii-na-ukrajine/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.