Peter Pellegrini - Debata o kondícii Smeru prebehne po eurovoľbách (Braňo Závodský Naživo)
25:57

Peter Pellegrini - Debata o kondícii Smeru prebehne po eurovoľbách (Braňo Závodský Naživo)

07.05.2019
Premiér Peter Pellegrini má za sebou návštevu Donalda Trumpa v Bielom dome. O čom sa zhovárali a čo premiér pre Slovensko vyrokoval? Schvaľovanie nového balíka opatrení sa odkladá na jún. Čo všetko vládne strany dohodnú a koľko nás to bude stáť? Predseda vlády už nechce kupovať nemocnicu od Penty. Kedy vláda postaví novú, ak to trvá už tridsať rokov? Prečo sa premiér nahneval na svojho rakúskeho partnera pre dostavbu Mochoviec? Braňo Závodský sa rozprával s predsedom vlády SR a podpredsedom Smeru-SD Petrom Pellegrinim. Celý článok: https://www.expres.sk/181658/pellegrini-nevylucil-ze-by-sa-v-mohol-uchadzat-o-post-volebneho-lidra-smeru/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.