Stanislav Skala - Autodopravcovia budú blokovať cesty, až kým vláda neustúpi
21:07

Stanislav Skala - Autodopravcovia budú blokovať cesty, až kým vláda neustúpi

09.01.2020
Nákladiaky už od utorka blokujú viacero našich ciest v Bratislave, Košiciach, Rožňave či na Orave. Čo vlastne autodopravcovia žiadajú a prečo sa zatiaľ s ministerstvom financií a dopravy nedohhodli? Prečo prichádzajú so štrajkom práve krátko pred voľbami a prečo sa doň nezapojilo aj najväčšie slovenské združenie autodopravcov, ČESMAD? Čo bude ďalej? Braňo Závodský sa rozprával s podpredsedom Únie autodopravcov Slovenska Stanislavom Skalom. Celý článok: https://www.expres.sk/208306/autodopravcovia-budu-blokovat-cesty-az-kym-vlada-neustupi/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.