Peter Pellegrini - Vznik novej strany budeme transparentne financovať z vlastných zdrojov
36:00

Peter Pellegrini - Vznik novej strany budeme transparentne financovať z vlastných zdrojov

17.06.2020
Strana Smer-SD sa rozpadá. Zatiaľ čo trojnásobný premiér Fico rehabilituje v kaštieli u priateľov a v strane podľa medializovaných informácii nekomunikuje, Peter Pellegrini berie svojich ľudí a zo Smeru odchádza. Ako teda vidí svoju budúcnosť? V čom bude jeho strana iná ako Ficov projekt? Odkiaľ zoberie státisíce eur na jej financovanie? A neprezrádza štátne tajomstvá ak hovorí, že kauza Govnet je v skutočnosti akciou tajných? Braňo Závodský sa rozprával s bývalým premiérom a podpredsedom NR SR Petrom Pellegrinim a politologičkou Anetou Világi. Celý článok: https://www.expres.sk/221821/pellegrini-chce-novu-stranu-financovat-transparentne-z-vlastnych-zdrojov-a-prispevkov/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.