Veronika Remišová - Všetky systémy prekopeme a pustíme len projekty, ktoré majú zmysel pre Slovensko
36:40

Veronika Remišová - Všetky systémy prekopeme a pustíme len projekty, ktoré majú zmysel pre Slovensko

11.06.2020
Odpočúval niekto celú vládnu sieť? Prečo NAKA zasahovala na úradoch podpredsedu vlády? Mohol niekto skutočne odpočúvať prokurátorov a čítať maily ministrov? Aké citlivé údaje mohli byť ohrozené? Kto spolu s Petrom Pellegrinim opustí stranu SMER-SD? Braňo Závodský sa rozprával s Veronikou Remišovou, Ľuborom Illekom a Matúšom Šutajom Eštokom. Celý článok: https://www.expres.sk/221455/veronika-remisova-avizuje-po-kauzach-so-sluzbami-slovensko-sk-a-v-agenture-nases-prekopanie-statneho-it/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.