Maroš Žilinka - Som presvedčený, že vražda mala byť odplatou za moju prácu
23:23

Maroš Žilinka - Som presvedčený, že vražda mala byť odplatou za moju prácu

08.01.2020
Chystali na neho vraždu. Ukázalo sa však, že zavraždiť chceli aj jeho dve deti a manželku. Od úplnej katastrofy ich možno zachránila len drobnosť. Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Maroš Žilinka rieši aj Kočnerove kauzy. A jeho vraždu si mala objednať práve Kočnerova skupina, ktorá je obžalovaná z vraždy Jána a Martiny. Ako sa cíti prokurátor, ktorý vie, že nechystali vraždu len na jeho osobu, ale aj na jheo rodinu? Ako pokračuje vyšetrovanie objednávky? A ako vidí situáciu na prokuratúre, kde skončili prokurátori práve pre kontakty na možného objednávateľa vraždy? Braňo Závodský sa rozprával s prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Marošom Žilinkom. Celý článok: https://www.expres.sk/208193/maros-zilinka-som-presvedceny-ze-vrazda-mala-byt-odplatou-za-moju-pracu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.