Grigorij Mesežnikov a Martin Slosiarik hodnotia prvý polrok Matovičovej vlády
35:33

Grigorij Mesežnikov a Martin Slosiarik hodnotia prvý polrok Matovičovej vlády

11.09.2020
Vláda Igora Matoviča už má za sebou prvý polrok vládnutia. Najväčší rozruch zatiaľ vyvolali spory medzi Matovičom a Sulíkom zo začiatku vládnutia, výmeny na ministerstve vnútra a odkopírované diplomovky. Ako to všetko koaliční lídri zvládli? Prečo OĽANO v prieskumoch verejnej mienky stráca a Pellegrini zas predbehol Fica? Braňo Závodský sa rozprával s Grigorijom Mesežnikovom a Martinom Slosiarikom. Celý článok: https://www.expres.sk/228482/grigorij-meseznikov-a-martin-slosiarik-hodnotia-prvy-polrok-matovicovej-vlady/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.