Vladimír Leksa - Tretia vlna pandémie sa bude prejavovať najmä regionálnymi ohniskami
33:51

Vladimír Leksa - Tretia vlna pandémie sa bude prejavovať najmä regionálnymi ohniskami

23.06.2021
Prvý prípad delta mutácie koronavírusu na Slovensku je už realitou. V Česku sa pritom šíri už aj komunitne. Čo to pre nás znamená? Je táto varianta nebezpečnejšia ako tie predchádzajúce? Čo hovoria dáta? Funguje na nový variant očkovanie a čo znamená prípadná tretia vlna pandémie pre naše peňaženky a ekonomiku? Braňo Závodský sa rozprával s imunológom Slovenskej akadémie vied Vladímírom Leksom a guvernérom NBS Petrom Kažimírom. Celý článok: https://www.expres.sk/251847/vladimir-leksa-tretia-vlna-pandemie-sa-bude-prejavovat-najma-regionalnymi-ohniskami/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.