Radovan Ďurana - Rušením paušálnych výdavkov môžeme živnostníkov vyhnať do zahraničia
35:18

Radovan Ďurana - Rušením paušálnych výdavkov môžeme živnostníkov vyhnať do zahraničia

07.05.2021
Pro rodinne. Jednoducho. Férovo. Takto predstavuje minister financií Matovič svoj návrh daňovo-odvodovej reformy. Návrh sa nápadne podobá starému odvodovému bonusu SaS ešte z čias Radičovej vlády. Čo na to Sas? Aké sú výhody a riziká takýchto zmien? Z čoho miliardové prídavky zaplatíme a načo je nám superhrubá mzda, ktorú Česko zrušilo? Aké zvýšenie DPH nás čaká? Braňo Závodský sa rozprával s expertom na dane a odvody Jozefom Mihálom a analytikom INESS-u Radovanom Ďuranom. Celý článok: https://www.expres.sk/248325/radovan-durana-rusenim-pausalnych-vydavkov-mozeme-zivnostnikov-do-zahranicia/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.