Iveta Radičová - Podstatné je urýchlene prijímať opatrenia, ktoré pomôžu situáciu riešiť
24:56

Iveta Radičová - Podstatné je urýchlene prijímať opatrenia, ktoré pomôžu situáciu riešiť

12.03.2020
Už dva týždne si budúce vládne strany delia ministerstvá. Pre koronavírus vyhlasuje končiaca vláda mimoriadny stav. A to všetko v čase, keď sme svedkami bezprecedentného zatýkania sudcov, vrátane šéfky Najvyššieho súdu... Celý článok: https://www.expres.sk/214843/i-radicova-podstatne-je-urychlene-prijimat-opatrenia-ktore-pomozu-situaciu-riesit/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.