Igor Matovič o letných dovolenkách a možnosti opätovného zavádzania obmedzení, či zatvárania hraníc
35:23

Igor Matovič o letných dovolenkách a možnosti opätovného zavádzania obmedzení, či zatvárania hraníc

26.06.2020
Vláda Igora Matoviča má problém. Richard Sulík hovorí o bezradnosti, mešká dokonca rokovanie parlamentu. Za všetkým je podľa opozície a odborníkov diplomovka Borisa Kollára. Podľa podpredsedu parlamentu si vraj svoje povinnosti zľahčujú a tvrdí, že kým bude v politike, nebude svoj titul používať. Bude takéto vysvetlenie stačiť jeho koaličným partnerom? Ako na druhú vlnu pandémie zareaguje vláda? Braňo Závodský sa rozprával s premiérom Igorom Matovičom. Celý článok: https://www.expres.sk/222441/premier-igor-matovic-o-letnych-dovolenkach-a-moznosti-opatovneho-zavadzania-obmedzeni-ci-zatvarania-hranic/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.