Róbert Ondrejcsák - Nechápem, ako môže investícia spojencov ohroziť našu... (Braňo Závodský Naživo)
18:46

Róbert Ondrejcsák - Nechápem, ako môže investícia spojencov ohroziť našu... (Braňo Závodský Naživo)

12.03.2019
Vládna koalícia má problém. Most-Híd a SNS sa ocitli v ostrom spore pre peniaze od USA na opravu našich armádnych letísk. Dankova strana dokonca pohrozila, že ak peniaze prijmeme, odíde z vlády. Prečo je s modernizáciou našich letísk za americké peniaze problém, keď ešte pred rokom s investíciou ministerstvo obrany súhlasilo? Prečo dnes hovorí o ohrození našej suverenity, ak od Američanov kupujeme nové stíhačky za takmer 1,5 miliardy? Prečo sa minister obrany neohradil voči ostrým vyhláseniam ruského veľvyslanca na adresu nášho štátneho tajomníka? Braňo Závodský sa rozprával so štátnym tajomníkom ministerstva obrany za Most-Híd Róbertom Ondrejcsákom. Celý článok: https://www.expres.sk/175739/tajomnik-rezortu-obrany-nechape-ako-moze-investicia-spojencov-ohrozit-nasu-suverenitu/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.