Monika Uhlerová - Niektorí zamestnávatelia sa k novoročnému zvyšovaniu... (Braňo Závodský Naživo)
17:04

Monika Uhlerová - Niektorí zamestnávatelia sa k novoročnému zvyšovaniu... (Braňo Závodský Naživo)

26.02.2019
Desaťpercentné zvyšovanie platov nemusí na Slovensku znamenať, že vám plat o desať percent naozaj stúpne. Možno nestúpne ani o cent, alebo aj klesne. Vládna trojka sa dlho chváli zvyšovaním platov zamestnancov v štátnej a verejnej službe. Peniaze síce oficiálne dostali, no častokrát prišli o osobné príplatky. Ako to je a čo s tým? Rozbehli sa aj diskusie o novej výške minimálnej mzdy. Smer hovorí o sume 600 € a kritizujú ho za to odborári aj zamestnávatelia. O koľko a prečo má stúpnuť minimálna mzda? Braňo Závodský sa rozprával s viceprezidentkou Konfederácie odborových zväzov Monikou Uhlerovou. Celý článok: https://www.expres.sk/174200/statni-zamestnanci-ktorym-popri-zvysovani-platov-skrtli-osobne-priplatky-by-sa-mali-ozvat/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.