Mária Kolíková - Ak má mať minister vnútra väčšiu zodpovednosť, musí mať voľnejšie ruky
28:43

Mária Kolíková - Ak má mať minister vnútra väčšiu zodpovednosť, musí mať voľnejšie ruky

27.04.2020
Nulová tolerancia ku korupcii. Dohľad nad majetkami politikov, ale aj reforma Súdnej rady, či Ústavného súdu. Nový zákon o preukazovaní pôvodu majetku, či zaisťovaní majetku. Odborníci hodnotia vládny program v oblasti justície a boja proti korupcii dobre. Ako chce teda Matovič vrátiť na Slovensko napríklad peniaze z Počiatkovej vily v Cannes? Ako si koalícia poradí so skorumpovanými sudcami, či policajtami? A ako zvráti našu nedôveru voči justícii a polícii? Braňo Závodský sa rozprával s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou a Zuzanou Petkovou z nadácie Zastavme korupciu.

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.