Milan Krajniak a Monika Uhlerová o Kurzarbeite a novej daňovo-odvodovej reforme
35:35

Milan Krajniak a Monika Uhlerová o Kurzarbeite a novej daňovo-odvodovej reforme

06.05.2021
Parlament jasnou väčšinou poslancov schváli trvalý Kurzarbeit. Minister financií zas predstavuje novú daňovo-odvodovú reformu aj s návrhom na zásadné zvyšovanie prídavkov na deti do 18 rokov. O čom je trvalý Kurzarbeit a čo hovorí minister práce na návrhy ministra financií? A čo na to všetko odvorári, ktorí zas majú vlastné desatoro pocovidových opatrení? Braňo Závodský sa rozprával s ministrom práce Milanom Krajniakom a viceprezidentkou Konfederácie odborových zväzov Monikou Uhlerovou. Celý článok: https://www.expres.sk/248239/milan-krajniak-a-monika-uhlerova-o-kurzarbeite-a-novej-danovo-odvodovej-reforme/

Podcast Braňo Závodský Naživo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.